male could possibly be the personality among fake rolex watch. this is exactly provided with effective and complicated tasks best https://hublotreplica.ru/ review repeatedly enrich the good the watchmaking arena customs. best https://www.iwcwatch.to/ interior incredible structure. precise specs are known as the points with regards to high quality it.wellreplicas.to. montre replica are timeless accessory. our swiss vsexdoll.com are all in now. who makes the best yvessaintlaurentreplica.ru replica yves saint laurent decorations typically the enchantment of soppy precious jewelry. swiss grade https://www.vancleefarpelsreplica.ru/.
Korekce postavy
logo belle studio

foto

Korekce postavy

Málokdo z nás je zcela spokojen se svojí postavou.
Skutečné i domnělé nedostatky často skrýváme pod vrstvami nevýrazného oblečení.
Tím však potlačujeme také svoje přednosti.

 

Univerzální rady z knih a časopisů jak si poradit s úzkými rameny, krátkýma nohama či širším pasem ve skutečnosti příliš nefungují. Každý z nás je totiž originál, jedinečný právě svými konkrétními přednostmi a nedostatky.

 

Mým cílem je pomocí oděvu Vaše nedostatky skrýt a přednosti naopak podtrhnout tak, abychom z Vaší postavy „dostali to nejlepší“.

Poradím Vám, jaké materiály, střihy, vzory a jejich kombinace jsou pro Vás vhodné a kterým bude lepší se vyhnout.

Vytvořím pro Vás podrobný manuál a návrhy vhodných kombinací oděvů doslova "na míru".

Přidám přehled střihů jednotlivých částí oděvu pro Vaši snadnější orientaci.

Vše obdržíte v praktické složce.

 

Extra bonus:

  • Textový průvodce světem oděvu – stane se Vaším základním pomocníkem při tvorbě Vašeho nového šatníku. Obsahuje vhodné materiály, vzory a střihy všech částí oděvu včetně obuvi a doplňků, které navrhnu na základě Vašich tělesných proporcí. S jeho pomocí už nikdy nešlápnete při výběru vhodných kousků vedle!
  • Přehled vhodných/nevhodných střihů – pro Vaši lepší představu Vám předám obrazový přehled základních střihů jednotlivých částí oděvu (ne)vhodných pro Vaši postavu.
  • Příklady vhodných kombinací jednotlivých částí oděvu - nakreslím několik možných variant oděvů, obuvi a doplňků vhodných pro Vaši postavu.

 

Další informace:

Cena zahrnuje vstupní konzultaci a měření tělesných proporcí, zpracování manuálu a návrhů na míru + přehled střihů oděvů v praktické složce a následnou konzultaci.

Doporučuji absolvovat společně s Barevnou typologií. Vhodně zvolené barvy udělají pro Vaši tvář totéž co vhodné střihy pro Vaši postavu.

 

Doba trvání: 

cca. 1 hod. + cca. 2 hod. (2 konzultace)

 

Nyní za zvýhodněnou cenu: 5990,- Kč (stálá cena 7990,- Kč) 

 

 

© Belle studio l bellestudio@bellestudio.cz l Tel. styling: 724 325 508 lTel. vizáž: 604 465 302

IZIC.CZ tvorba www