logo belle studio

foto

Korekce postavy

Málokdo z nás je zcela spokojen se svojí postavou.
Skutečné i domnělé nedostatky často skrýváme pod vrstvami nevýrazného oblečení.
Tím však potlačujeme také svoje přednosti.

 

Univerzální rady z knih a časopisů jak si poradit s úzkými rameny, krátkýma nohama či širším pasem ve skutečnosti příliš nefungují. Každý z nás je totiž originál, jedinečný právě svými konkrétními přednostmi a nedostatky.

 

Mým cílem je pomocí oděvu Vaše nedostatky skrýt a přednosti naopak podtrhnout tak, abychom z Vaší postavy „dostali to nejlepší“.

Poradím Vám, jaké materiály, střihy, vzory a jejich kombinace jsou pro Vás vhodné a kterým bude lepší se vyhnout.

Vytvořím pro Vás podrobný manuál a návrhy vhodných kombinací oděvů doslova "na míru".

Přidám přehled střihů jednotlivých částí oděvu pro Vaši snadnější orientaci.

Vše obdržíte v praktické složce.

 

Extra bonus:

  • Textový průvodce světem oděvu – stane se Vaším základním pomocníkem při tvorbě Vašeho nového šatníku. Obsahuje vhodné materiály, vzory a střihy všech částí oděvu včetně obuvi a doplňků, které navrhnu na základě Vašich tělesných proporcí. S jeho pomocí už nikdy nešlápnete při výběru vhodných kousků vedle!
  • Přehled vhodných/nevhodných střihů – pro Vaši lepší představu Vám předám obrazový přehled základních střihů jednotlivých částí oděvu (ne)vhodných pro Vaši postavu.
  • Příklady vhodných kombinací jednotlivých částí oděvu - nakreslím několik možných variant oděvů, obuvi a doplňků vhodných pro Vaši postavu.

 

Další informace:

Cena zahrnuje vstupní konzultaci a měření tělesných proporcí, zpracování manuálu a návrhů na míru + přehled střihů oděvů v praktické složce a následnou konzultaci.

Doporučuji absolvovat společně s Barevnou typologií. Vhodně zvolené barvy udělají pro Vaši tvář totéž co vhodné střihy pro Vaši postavu.

 

Doba trvání: 

cca. 1 hod. + cca. 2 hod. (2 konzultace)

 

Nyní za zvýhodněnou cenu: 5990,- Kč (stálá cena 7990,- Kč) 

 

 

© Belle studio l bellestudio@bellestudio.cz l Tel.: 724 325 508

IZIC.CZ tvorba www