logo belle studio

foto

Osobní styl

Možná už tušíte, jaké barvy či střihy oblečení Vám sluší více a které méně, ale přesto to stále není ono?
Nebo jste se tím, co Vám opravdu sluší, vlastně ještě nikdy příliš nezabýval(a)?
Máte svůj „styl“ oblékání, ale cítíte, že to není to pravé?
Hledáte něco, co by způsobilo, že se na sebe podíváte do zrcadla a řeknete si – to je ono!

 

Pak je tato služba vhodná právě pro Vás.

 

Pomohu Vám najít Váš vlastní, zcela jedinečný styl, který bude lichotit Vaší postavě, vyjadřovat Vaši osobnost a respektovat Váš životní styl.

 

Vytvořím pro Vás podrobný manuál obsahující vhodné materiály, vzory a střihy všech částí oděvu, návrh nového složení garderoby, vizuální prezentaci Vašeho nového stylu a návrhy outfitů na míru.
Přidám řadu dobrých rad a tipů jak zdůraznit Vaši osobitost.
Vše obdržíte v praktické složce.

 

Extra bonus:

  • Textový manuál nového stylu – stane se Vaším základním pomocníkem při tvorbě Vašeho nového šatníku. Obsahuje vhodné materiály, vzory a střihy všech částí oděvu včetně obuvi a doplňků, které navrhnu na základě Vašich tělesných proporcí. S jeho pomocí už nikdy nešlápnete při výběru vhodných kousků vedle!
  • Přehled vhodných/nevhodných střihů oděvů – pro Vaši lepší představu přidám obrazový přehled základních střihů jednotlivých částí oděvu (ne)vhodných pro Vaši postavu.
  • Návrh nového složení Vašeho šatníku – sestavím pro Vás seznam šatů, obuvi a doplňků, pomocí kterých nastartujete svůj nový styl.
  • Návrhy outfitů na míru – nakreslím několik možných kombinací oděvů, obuvi a doplňků vhodných pro Vaši postavu, osobnost i životní styl. Jednotlivé návrhy budou pokrývat různá roční období i příležitosti.
  • Mood Board – vytvořím pro Vás vizuální prezentaci, pomocí které Vám přiblížím celkovou atmosféru Vašeho nového stylu.

 

Další informace:

Cena zahrnuje vstupní konzultaci včetně měření tělesných proporcí, zpracování manuálu, vizuální prezentace stylu a návrhů na míru + přehled střihů oděvů v praktické složce a následnou konzultaci s prezentací Vašeho nového stylu.

Doporučuji absolvovat společně s Barevnou typologií. O Vašem budoucím šatníku pak můžeme přemýšlet v konkrétních barvách.

 

Doba trvání: 

cca. 2 hod. + cca. 2, 5 hod. (2 konzultace)

 

Cena: 14990 Kč

 

 

 

© Belle studio l bellestudio@bellestudio.cz l Tel. styling: 724 325 508 lTel. vizáž: 604 465 302

IZIC.CZ tvorba www